آخر بازی مفید و مختصر Concise Chess Endings

آخر بازی مفید و مختصر Concise Chess Endings

آخر بازی مفید و مختصر

Concise Chess Endings

by Neil McDonald

فرمت: PDF

با قابلیت چاپ و کپی

تعداد صفحات  288

محصول Everyman Chess

آیا به آخربازی خود اعتماد دارید؟ حتی بازیکنان باتجربه نیز به عدم داشتن دانش کافی در این بخش از بازی اعتراف می کنند. با این وجود این مرحله از بازی برای کسب امتیاز بسیار تعیین کننده است.
استاد بزرگ نیل مک دونالد پوزسیون های آخربازی اساسی را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار میدهد تا همه دانش، تاکتیک و برنامه های مهم در این مرحله از بازی را در اختیار خواننده این کتاب قرار داده باشد. در عین حال او بسیار تلاش کرده که خواننده را با اطلاعات اضافی و کم کاربرد سردرگم نکند و همه آنچه که در این کتاب ارائه می دهد مفید و کاربردی باشد.
این کتاب توسط یک استاد آخر بازی نوشته شده که برای بازیکنان باشگاهی و کسانی که دنبال کسب امتیازات بیشتر در مسابقات هستند بسیار مناسب است. این استاد بزرگ با تجربه موفق به کسب عنوانین زیادی در رشته شطرنج شده است.
او همچنین یک مربی با تجربه و موفق است و بسیاری از شطرنج بازان انگلیسی موفقیت خود را در مسابقات بین المللی مدیون او هستند.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *