آخربازی پیاده ای موفق Pawn Endgame Successfully

آخربازی پیاده ای موفق Pawn Endgame Successfully

آخربازی پیاده ای موفق

Pawn Endgame Successfully

توسط: FM Viktor Neustroev

فرمت: MP4

اگر شما یک بازیکن باشگاهی هستید در این دوره آموزشی آخر بازی پیاده ای، در تقابل گرفتن و انجام مثلثی و طرح های زوگزوانگ حرفه ای می شوید.
بعضی آخر بازی های پیاده ای مساوی به نظر می رسند و هر دو طرف از نظر متریال برابر هستند، اما استاد فیده Viktor Neustroev به شما یاد خواهد داد که چگونه شاه خود را فعال کنید، ساختار پیاده ای بهتری داشته باشید و از حریف تمپ های اجباری بگیرید.
اگر شما یک بازیکن قوی هستید، حتما می دانید قدرت محاسبه عمیق به برنده شدن در بسیاری از آخربازی ها کمک می کند اما اگر طرح های آخر بازی بدانید انرژی و زمان کمتری برای محاسبه آن صرف می کنید.
این دوره شامل 15 قسمت است. در هر قسمت یک ایده مهم شرح و آموزش داده می شود که می تواند در هر آخر بازی برای شما ایجاد شود و در پایان دوره آخربازی شما را مورد آزمایش قرار می گیرد.
بعد از یادگیری آموزش های این دوره شانس شما برای برنده شدن در بسیاری از پوزسیون های آخر بازی های پیاده ای بسیار افزایش می یابد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *